Temsilcimiz Sakaryaspor, Spor Toto 1. Ligin 4’üncü haftasında bugün deplasmanda Keçirengücü ile karşı karşıya geldi. Müsabakada baştan sonra kötü bir oyun ortaya koyan temsilcimiz, rakibi karşısında pozisyon bulmakta zorlandı. Müsabakada her iki devrede de oyun kuramayan ve kendi oyununu yansıtamayan temsilcimiz, maçtan 2-1’lik mağlubiyetle ayrıldı. Her iki takımın da çok etkili olamadığı ilk yarıda gol sesi çıkmazken, ikinci yarı karşılıklı goller geldi. Müsabakada ilk gol 76’ncı dakikada Olawoyin’in ayağından geldi ve Keçiörengücü 1-0 öne geçti. Bu golden 3 dakika sonra Rashad Muhammed attığı golle farkı 2’ye çıkardı. Sakaryaspor’un tek golü ise rakibin hatalı geri pasını değerlendiren Kabongo Kasongo’dan geldi ve temsilcimiz Sakaryaspor Başkent deplasmanından 2-1’lik mağlubiyetle ayrıldı.

STAT: Aktepe Stadı

HAKEMLER: Abdullah Buğra Taşkınsoy, Gökhan Memişoğlu, Bersan Duran

KEÇİÖRENGÜCÜ: Metin Uçar, Erhan Kartal, Taha Batuhan Yayıkcı, Aykut Demir, Muharrem Cihan, Mikail Okyar, Jurgen Bardhi (Dk.67 Balaj), Bekir Karadeniz (Dk.85 Erkam R.) , Melih İnan İnan (Dk.60 Rashad Muhammed), Ibrahim Olawoyin, Hamza Gür (Dk.67 Tapha Jr.)

TEKNİK DİR: Taner Taşkın

SAKARYASPOR: Cihan Topaloğlu, Isaac Donkor, Ümit Kurt, Oğuz Yıldırım (Dk.82 Çağlayan Menderes), İsmail Erdoğan (Dk.38 Hüsamettin Tut), Serkan Odabaşoğlu, Emirhan Aydoğan (Dk.46 Nalepa), Hakan Yavuz, Hurşit Taşçı (Dk.62 Ozan Sol), Burak Süleyman (Dk.62 Woolery), Kabongo Kasongo

TEKNİK DİR: İlker Püren

SARI KARTLAR: Serkan Odabaşoğlu, Ümit Kurt (Sakaryaspor)

GOLLER:  Dk.76 Olawoyin, Dk.79 R.Muhammed (Keçiörengücü), Dk.84 Kasongo (Sakaryaspor)