Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından düzenlenen Ocak Kültür ve Sanat Etkinlikleri Sapanca ilçesindeki lise okullarında gerçekleştirilen ‘Sakaryalı Yazar-Öğrenci Buluşmaları’ programı ile devam etti. 

Öğrencilere yazarlık anılarından bahsettiler
Yazar Hasan Topçu Sapanca Anadolu Lisesinde okursever öğrencilerle bir araya gelerek muhabbet ederek deneyimlerinden ve nasıl şiir yazdığından bahsederek öğrencilerle beraber şiir okudu.

sakaryali_yazarlar_ogrencilerle_bulustu3
Yazar Kadir Korkut ise Sapanca Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilerle bir araya gelerek yazdığı kitaplardan bahsedip kitaplarını imzalatmak isteyen öğrencilerin kitaplarını imzaladı.

sakaryali_yazarlar_ogrencilerle_bulustu2
Yazarımız Leyla Yıldız, Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kitapsever öğrencilerle buluşup yazdığı şiirlerden ve hayatından bahsetti.

Yazar Dr. Serhat Demirel, Sapanca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrencilerle bir araya gelerek kitaplarından bahsedip sorulan sorulara cevap verdi.

Sakaryalı Yazar Umut Sezer de Şehit Albay Güner Ekinci Anadolu İmam Hatip Lisesinde sanatsever öğrencilerle bir araya gelerek şiirlerini nasıl yazdığından bahsetti.
sakaryali_yazarlar_ogrencilerle_bulustu1