YAKINDAN İNCELEDİLER

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve oda üyeleri ile Sakarya Şekerci ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Suat Demirel ve oda üyeleri, İstanbul’da düzenlenen gıda ve ambalaj fuarı gezisine katıldılar. Oda Başkanları ev sahipliğinde fuara katılan Sakaryalı esnaflar, mesleki yenilikleri, teknolojileri ve gelişmeleri yakından inceledi.

fuar_gezi (1)

SASİAD yönetimi toplandı SASİAD yönetimi toplandı

YENİLİKLERLE BULUŞTURMA

Esnaflara yönelik fuar gezilerinin oldukça yararlı olmasının yanı sıra yeni iş bağlantıları ve görüşmeler açısından önemli olduğuna vurgu yapan Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, “Sakarya’nın iki esnaf odası olarak sektörümüzdeki gelişmeleri ve son yenilikleri yerinde görmek azından fuar gezimiz yararlı olmuştur. Gıda ile yakından ilişkili olan sektörümüzdeki gelinen noktayı değerlendirmek açısından için bu tür fuarlar hepimize katkı sağlamaktadır. Üyelerimize yönelik bilgilendirme ve yeniliklerle buluşturma çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

fuar_gezi (2)

HİZMETE DEVAM

Sakarya Şekerci ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Suat Demirel ise, fuara katılan tüm üyelerine ve bakkal esnaflarına teşekkür ederek, “Birliktelikle çalışmalarımızı sürdürmeye ve esnaflarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.