Olay, Serdivan-Adapazarı arasında yolcu taşımacılığı yapan dolmuşlarda meydana geldi. İddiaya göre 26 yaşındaki genç kız, arkasında oturan adamın fiziksel tacizine uğradı. Durum üzerine cep telefonunu çıkartan genç, kendisine taciz ettiğini iddia ettiği kişiyi kayıt altına aldı. Bu esnada ise adam hemen dolmuştan inerek uzaklaştı.

Gencin telefon kaydında, “Siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz, gel buraya dediği” ve o esnada ise şüphelinin, “Çekme beni, bırak” diyerek dolmuştan inerek uzaklaştığı görüldü.

Sakarya_dolmusta_taciz
“Ağlamaktan halim kalmadı”
Tacize uğradığını iddia eden genç, “Lütfen bu pisliği yayınlar mısınız. Bugün Serdivan dolmuşunda fiziksel taciz etti. Şikayet ettim. Bulunması için lütfen destek verin. Herkes görsün tanısın, bunun gibiler yüzünden artık evimizden annemize bile gidemeyecek miyiz? Sesimizi duyun, duyurun lütfen. Ağlamaktan halim kalmadı, yanına kar kalmasın, başka kadınlara kızlara da aynısını yapmasın” diyerek sosyal medyada görüntüleri paylaştı.

Adapazari_dolmusta_taciz
Şahıs yakalandı!
Gencin şikayeti ve paylaşımı üzerine harekete geçen emniyet ekipleri görüntülerin incelenmesinin ardından şüphelinin E.K. olduğu tespit etti. Hemen harekete geçen ekiplerce şüpheli E.K. yakalanarak gözaltına alındı.