Gazeteci Zafer Şahin’den sosyal medya uyarısı Gazeteci Zafer Şahin’den sosyal medya uyarısı

"ŞEHRİMİZDE AĞIRLAYACAĞIZ"
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Yeni Adliye Binamızın temel atma programının 27 Ekim Cuma günü gerçekleşeceğini belirtti. Törene Adalet Bakanı Yılmaz Tunç da katılım sağlayacak.

Bakan Tunç, adliye binasının açılışından sonra şehirde bir dizi ziyaretlerde bulunacak. Başkan Tever, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Sakarya Yeni Adliye Binamızın temel atma programına katılmak üzere 27 Ekim Cuma Günü Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç'u şehrimizde ağırlayacağız. Sakarya Valilik Kampüsü'müzün hemen yanında bulunan alanda yüklenici firma tarafından yapım çalışmaları hızla devam eden Yeni Adliye Binamız; 103 bin metrekare alana sahip olarak tasarlandı.

F9RVcfMWQAA0BWU
DONANIMLI VE MODERN
Adliye Binamız tamamlandığında özgün mimarisiyle daha konforlu, donanımlı ve modern bir şekilde adli çalışanlarımıza ve hemşerilerimize hizmet verecek inşallah. Kıymetli Bakanımız, temel atma töreni sonrasında da Sakarya'mızda bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunacak. Bu önemli yatırımın şehrimizde hayat bulmasına vesile olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Adalet Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. AK Parti iktidarları olarak eser ve hizmet siyasetimize en küçük bir ara vermeden, hız kesmeden devam edeceğiz inşallah."

F9RVcfQWsAAaze4