ANKARA'DA ZİYARET TURU
Sakarya Ticaret Borsası (STB) Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve beraberindeki heyet seçimlerin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili M. Levent Bülbül’ü, Ak Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Ertuğrul Kocacık’ı ve Murat Kaya’yı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Ayça Taşkent’i, İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır’ı ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret etti. Ziyaretlerde; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Sarı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Şamil Tantaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Rıdvan Turgay ve Haluk Onay yer aldı.

Adsız tasarım (5)
"İNANCIMIZ TAMDIR"
Mustafa Genç, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“AK Parti Milletvekillerimiz Çiğdem Erdoğan Atabek, Murat Kaya ve Ertuğrul Kocacık, MHP Milletvekilimiz Levent Bülbül, İyi Parti Milletvekilimiz Ümit Dikbayır ve CHP Milletvekilimiz Ayça Taşkent’e misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. Gerçekleşen seçimlerde Sakarya'mızı temsil etmek üzere seçilen vekillerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz. Sakarya’nın sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayacaklarına, ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerine olan inancımız tamdır. Ziyaretimiz sırasında milletvekillerimizle beklentilerimiz ve sektörümüzün durumu ile ilgili verimli diyaloglar gerçekleştirdik. Sektörel sorunlarımızın çözümünde milletvekillerimizin desteği ve işbirliği bizim için büyük önem taşımaktadır”

İşte Büyükşehir'in merakla beklenen konut projesi İşte Büyükşehir'in merakla beklenen konut projesi

Adsız tasarım (4)
DESTEK VE İŞBİRLİĞİ
STB Heyeti Ankara ziyaretlerinde son olarak 28. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek TZOB Genel Başkanı seçilen Şemsi Bayraktar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. TZOB de gerçekleşen ziyarette, ekonomi ve tarımla ilgili fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Adsız tasarım (3)