"BAŞARILAR DİLİYORUM"
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara'da bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ ve beraberindeki heyet AK Parti Milletvekillerinin misafiri oldu. AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşen buluşmaya Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ile Çiğdem Erdoğan Atabek ev sahipliği yaptı.

SATSO'yu ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz "Öncelikle geçtiğimiz aylarda yapılan seçimlerde güven tazeleyerek tekrar SATSO Yönetim Kurulu Başkanı olan Akgün Bey'e ve değerli üyelere başarılar diliyorum" dedi.

SATSO HEYETİ 3
DİYALOG İÇERİSİNDE
Yavuz, SATSO'nun her daim Sakarya'nın tüm dinamikleriyle diyalog içerisinde olduğunu vurgulayarak, "Sakarya'nın ekonomisine, ticaretine katkıda bulunmak için elini taşın altına koyma çabası olan herkesin, değer üretecek olan her çalışmanın yanında yer almaya hazırız. Bugün gerçekleştirdiğimiz görüşmede iş dünyasının sorunları ve şehrimizin genel durumu ile çözüm önerileri konusunda istişarelerde bulunduk." diye konuştu.

SATSO HEYETİ 2
"YÜKSELEN ŞEHRİ SAKARYA OLACAK"
Türkiye Yüzyılı'nın yükselen şehrinin Sakarya olmasını arzu ettiklerini kaydeden Yavuz, "Şehrimizi daima ileriye götürecek olan her projeye omuz vermekten, destek olmaktan ve nefes olmaktan hiçbir kuvvet bizi alıkoyamaz. Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz, belediyelerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımızla beraber hareket etmenin her zaman gayreti içerisindeyiz. Sakarya olarak bugün güçlüyüz, yarın daha güçlü olacağız. Sen ben diye ayrışmayıp hep biz olacağız. Şehrimiz için birlik içinde çalışmalarımız daima devam edecek" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE KAZANSIN"
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz sözlerini şöyle sürdürdü:
"İlimizin sanayi ve ticaret dünyasından daha fazla pay alması vizyonuyla hareket eden, 'Önce Sakarya' diyen SATSO Başkanı Sayın Akgün Bey'e ve tüm konuklarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün Sayın Akgün Başkanımız ve beraberindeki heyetle Sakarya üzerine fikir teatisinde bulunmak çok kıymetliydi. Hepimizin tek gayesi Sakarya kazansın, Türkiye kazansın." 

SATSO HEYETİ 1
ZİYARETE KATILANLAR
SATSO Başkanı Akgün Altuğ'a ziyarette eşlik edenler ise şöyle: Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Tiryaki, Yönetim Kurulu Sayman Üye Volkan Terzioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Seçgin, Yönetim Kurulu Üyesi Suat Akın, Yönetim Kurulu Üyesi Behlül Bayrak, Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Arabacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gazi Kılıçaslan.