"YOĞUN TALEP"
Tüm vatandaşları açık hava etkinliklerine beklediklerini dile getiren Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik; “Ulaşımdan altyapıya, yeşil alan düzenlemelerinden eğitime kadar her yatırımı ayrıntılı olarak ele alırken, vatandaşlarımızın kültür ve sanat etkinlikleri ile ilgili taleplerini de önemsiyoruz. Özellikle gençlerimizin bizlerden yoğun talepleri oluyor. Onları açık havada, güvenli ortamlar tesis ederek kültür sanat etkinlikleriyle, konserlerle, tiyatrolarla buluşturacağız.” diye konuştu.

Osman Celik Genclere Konser Mujdesi (3)
OSMAN ÇELİK’TEN SES GETİRECEK PROJE
Sanatsal alanda Serdivan’ı bir merkez olarak gördüklerini dile getiren Çelik, “İlkini gerçekleştireceğimiz açık hava etkinliklerimizi,göreve geldikten sonra daiçeriklerini zenginleştirerek devam ettireceğiz. Buradan müjdesini de vermiş olalım. İki Avm arasındaki bu etkinlik alanımızı 365 gün kullanılabilecek, kültür ve sanat çalışmalarına ev sahipliği yapacak bir forma kavuşturacağız. Yeşiliyle, sahnesiyle, konser alanı, dinlenme mekanları ve rekreasyon düzenlemeleri ile tam bir sanat sokağı, sanatın merkezi olacak” dedi.

ÇOCUK ŞENLİKLERİ DE GELENEKSEL HALE GELECEK
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen çocuk şenliğiyle ilgili olumlu tepkiler aldıklarını ve vatandaşların yoğun ilgili gösterdiklerini dile getiren Çelik, “Çocuklarımıza yönelik düzenlediğimiz şenliğimizde vatandaşlarımızdan gelen olumlu dönüşler bu faaliyetlerin ne denli önemli olduğunun aslında en güzel göstergesi. İnşallah çocuk şenliklerimizi de hem açık hava alanlarında hem de kuracağımız merkezlerde kapalı ortamlarda düzenli olarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bunu geleneksel hale getirerek kurumsal bir hafıza oluşmasını sağlayacağız” diye konuştu.

Osman Celik Genclere Konser Mujdesi (2)
MURAT DİLBER-FATMA BABA-ERSAN ER-GÖKHAN AKAR
Konuyla ilgili program akışının şu şekilde olacağı belirtildi. Serdivan Açık Hava Konserlerinde ilk olarak 20.00’da O Ses Türkiye yarışmasında Sezen Aksu’nun şarkısını seslendiren Murat Dilber’in çıkacağı ifade edilirken, Dilber’in ardından 21.00’da daha önce de Serdivan’da konser veren Fatma Baba’nın sahne alacağı bildirildi.

Fatma Baba’nın yaklaşık bir saatlik performansının ardından ise bu sefer Sakaryaspor tribünlerinin de vazgeçilmez tezahüratları arasında yerini alan “Tanrım” şarkısını da seslendiren Ersan Er’in birbirinden güzel parçalar eşliğinde müzikseverlerle buluşacağı belirtildi.

Etkinlikte son olarak sahneye 22.30’da Gökhan Akar’ın çıkacağı ifade edildi.

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik tüm vatandaşları acık hava konserlerine beklediklerini ifade ederek; “Tüm vatandaşlarımızıPazar günü ilkini gerçekleştireceğimiz ve sonrasında bunu geleneksel hale getireceğimiz açık hava konserlerimize bekliyoruz” dedi