Sakarya Genç Girişimciler ve İş İnsanları Derneği (GİAD) Başkanı Zafer Bekdemir ve üyeleri, çatı kuruluşları olan Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’nun her yıl Geleneksel TÜGİK İş Zirvesi olarak düzenlediği ve bu sene TÜGİK Buluşması olarak gerçekleştirilen programa katıldı.

Başkan Bekdemir, “Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da en geniş katılımlı derneklerden biri olmanın gururunu yaşadık. Gerçekleştirilen toplantıda Sakarya GİAD adına katılım sağlayarak, derneğimizi en iyi şekilde temsil eden bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Sakarya Giad Tugik3

 Antalya Belek’te 19-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen, TÜGİK’e bağlı tüm Sivil Toplum Kuruluşlarının ve üyelerinin bir araya geldiği programda yaptığı konuşma hakkında da açıklama yapan Başkan Zafer Bekdemir, “Toplantıda TÜGİK adına fikir ve projelerini bildiren Genel Sekreterimiz Hasan Alptekin ve değerli üyemiz Fatih Kuru’ya teşekkür ediyorum. Ben de Sakarya GİAD olarak yaptığımız faaliyetlerin ve projelerin sunumunu yaparak, Genel Başkanımız Sn. Erkan Güral ve katılımcılardan takdir ve tebrikleri tüm dernek üyelerimiz adına kabul ettim. Bunun için de her zaman farkını ve kalitesini hissettiren Sakarya GİAD ailesine ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Sakarya Giad Tugik2

Bakan Tunç Sakarya'da Bakan Tunç Sakarya'da

Sakarya Giad Tugik4