Kişi, kurum ve kuruluşların kendilerini en iyi anlatan kelimeyi tweet olarak attıkları bu akım, ünlüler, siyasetçiler, bürokratlar ve firmaların da katılımıyla anında viral hale geldi. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, sosyal medyada tek kelimelik tweet akımı olarak bilinen 'One Word Tweet' akımına 'Öncü' yazarak katıldı.

YÜCE-1

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medyada tek kelimelik tweet akımı olarak bilinen 'One Word Tweet' akımına Sakaryaspor’un yeşil-siyah renklerine kalp bırakarak katıldı.

VALİ-1

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, sosyal medyada tek kelimelik tweet akımı olarak bilinen 'One Word Tweet' akımına 'Reis' yazıp kırmızı kalp bırakarak katıldı.

TEVER

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, sosyal medyada tek kelimelik tweet akımı olarak bilinen 'One Word Tweet' akımına 'Sakarya' yazıp kırmızı kalp bırakarak katıldı.

ATABEK

Sakaryaspor ve Tatangalar, sosyal medyada tek kelimelik tweet akımı olarak bilinen 'One Word Tweet' akımına 'Yeşil - Siyah' yazarak katıldı.

TATANGA