BEĞENİ TOPLUYOR
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları çalışmalarına devam ediyor. Sakarya’nın 16 ilçesinde sahayı karış karış gezen milletvekili adayları vatandaşlara Türkiye Yüzyılını anlatarak AK Parti iktidarı döneminde Sakarya’da hayata geçirilen çalışmalar hakkında bilgi veriyor. “Doğru Adam Doğru Zaman” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek isteyen AK Parti Milletvekili adayı Rahmi Can Şeşen çalışkanlığı ve enerjisi ile beğeni toplarken vatandaşlardan da büyük ilgi görüyor.
rahmi_cann2

“SAKARYA 14 MAYIS İÇİN KARARINI VERDİ”
Şeşen, “Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızdan büyük ilgi ve teveccüh görüyoruz. Hamdolsun Sakarya  14 Mayıs için kararını verdi. ‘Cumhurbaşkanımızla Devam’ diyor. Gençliğimiz bu süreçte bizlerin arkasında. Hiç öyle dışarıdan gözüktüğü gibi bir manzara yok. Öyle görenleri seçim çalışmalarımıza, gençlik buluşmalarımıza davet ediyorum. Gençliğimiz dimdik ayakta ve zekâsı ile her şeyin farkında. Üstadın dediği gibi ‘Ak sütün içindeki ak kılı fark edecek kadar gözü keskin bir gençlik.’ Gençlik ‘Doğru Zaman Doğru Adam’ diyor” dedi.
rahmi_cann3

“CUMHUR İTTİFAKINDAN TAM DESTEK”
Şeşen son olarak ise şunları kaydetti: “14 Mayıs’ta Sakarya Sayın Cumhurbaşkanımıza Rekor oyla destek verecek. Cumhur İttifakı unsurları olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın bu kutlu mücadelesine Sakarya’dan tam destek vereceğiz.” 

rahmi_cann4

İYİ Parti de OHAL ilan edildi! İYİ Parti de OHAL ilan edildi!

rahmi_cann5

rahmi_cann6

rahmi_cann7