Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi duyurdu! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi duyurdu!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kaynarca’nın Topçu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Göreve geldiği günden bu yana 16 ilçede birçok yatırım ve hizmeti hayata geçirdiklerini dile getiren Başkan Yüce, yeni asfalt sezonunda Kaynarca’da asfaltlanmamış yol kalmayacağını söyledi. 
ekrem_yuce_kuzey2

Altyapı ve üstyapı yenileniyor
Mahalle halkının büyük sevgisiyle karşılaşan Başkan yüce, mahalle halkının sorunlarını ve isteklerini dinleyip çözüm olacaklarını söyledi.Başkan Yüce’ye ziyaretleri esnasında Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Ak Parti Kaynarca ilçe başkanı Ahmet Köseoğlu ve Büyükşehir meclis üyesi Levent Tunç eşlik etti. Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ise, “Başkanımızın Kaynarca’ya sözü var. Her zaman sözünü tuttu. İlçemizin altyapısını ve üstyapısını tamamen yenileyecek ve daha güzel bir görünüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.
ekrem_yuce_kuzey3

Altyapıya 120 Milyon TL yatırım
Topçu Mahallesinde kahvehane ziyaretleri yapan Başkan Ekrem Yüce burada Kaynarcalı hemşerilerine seslendi: “Göreve geldiğim günden bu yana 4 yıl geçti. Halka hizmet hakka hizmettir düsturunu benimsedik, vatandaşımızın yararına birçok yatırım ve hizmeti hayata geçirdik. Kaynarca’da yatırımlarımıza ve hizmetlerimize ilçe belediyemizle birlikte devam ediyoruz. Yıllardır süre gelen altyapı sorununa 120 Milyon TL’lik bir yatırım yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Altyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Asfalt sezonumuzda başladı. Kaynarcamızda bu sezon asfaltlanmamış yol kalmayacak. Altyapısıyla üstyapısıyla Kaynarcamızı yeni bir görünüme kavuşturacağız” dedi.
ekrem_yuce_kuzey5

14 Mayıs şahlanışın başlangıcı olacak”
Başkan Yüce, “14 Mayıs ülkemiz için şahlanışın başlangıcı olacak. Ülkemiz 20 yılda birçok hizmeti, yatırımı ve eseri AK Parti’yle, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile gördü. 20 yıl öncesine kadar ne yerli otomobil, yerli silah, yerli tank, yerli uçak, yerli gemi konuşamıyorduk, hayal dahi edemiyorduk. Şimdi ise tüm hayalleri gerçek yaptık. Tüm bunlar Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle, vizyonuyla gerçekleşti. Şimdi tüm bu hayal edilenleri yıkmaya çalışan bir oluşum ülkemizi yeniden eski karanlıklara itmek istiyor. Kaynarcamız her zaman doğru adamdan, güçlü liderden yana oldu. Tercihi doğru zamanda, doğru adamdan yana kullanacağız. Emeklerin karşılık bulmasını, Türkiye Yüzyılı’nda ektiklerimizi biçmek istiyorsak bu viraj çok önemli” diye konuştu.
ekrem_yuce_kuzey6

ekrem_yuce_kuzey4