Sakarya PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı düzenlenen törenle kapılarını açtı. 7-10 Eylül tarihleri arasında 220 firma ve 16 ülkeden katılımla dünyanın en büyük süs bitkiciliği fuarlarından olan PSB Anatolia'da yaklaşık 40 bin ziyaretçi ağırlanacak.

FcC3YXuWAAIG1TH

LİDER KONUMA GELECEĞİZ
Bu yıl 7-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenen PSB Anatolia 2022 Peyzaj,Süs Bitkileri,Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı açılış töreni; Vali Vekili Muhsin Çatmadım, protokol üyeleri, sektör temsilcileri ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti. Sapanca Kırkpınar’da sektörün nabzının atacağı fuarın açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Süs Bitkiciliği Festivalinin fuar olmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte ortak paydada hareket ederek şehrimizin gelişmesine katkı sağlayacağımıza ve sektörde lider konuma geleceğimize inanıyorum. Fuarının ülkemize, şehrimize, üreticilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinizi en içten dileklerimle selamlıyorum" dedi.

SEDAŞ’ın, yatırım projeleri devam ediyor SEDAŞ’ın, yatırım projeleri devam ediyor

FcC3YXuWIAEMlgP

EN KAPSAMLI FUAR
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ da, “PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı’mızın açılışını gerçekleştirdik. Binlerce çeşit güzel bitki ve ürünün sergilendiği sektörün en kapsamlı fuarının firmalarımıza bereket getirmesini diliyorum. PSB Anatolia Fuarındaki SATSO Standımızda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile değerli protokol temsilcilerini ağırlayarak, Doku Kültürü Laboratuvarımızda ürettiğimiz ürünler hakkında bilgi verdik” ifadelerine yer verdi.

FcC9Hw9X0AMgFAWFcC9Hw7XgAYj9BbFcC9Hw2WAAA1ggxFcC7t7JWYAIDH4gFcC3YXvXoAAEBwK