Bakanlık Sakarya ADSH’ye  teşekkür belgesi verdi Bakanlık Sakarya ADSH’ye teşekkür belgesi verdi

Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi’nin çağrısıyla Sakarya Bisiklet Evinde buluşan katılımcılar, şehir turunun ardından Sapanca’ya pedalları çevirdi.
Kalp Haftasi2
Bisikletliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Mert Atalay “Kalp haftası etkinlikleri kapsamında yurt genelinde düzenlenen farkındalık turlarını şehrimizde de yılardır rutin olarak düzenlenmekteyiz. Türk Kalp Vakfı ve Bisikletliler Derneği’nin ortaklaşa gücüyle yurt genelinde onlarca şehirle birlikte aynı anda kalp sağlığına dikkat çekmek adına pedalları çevirdik”  dedi.
Kalp Haftasi3
Dernek olarak düzenledikleri etkinliklere 10 yıldırbinlerce bisikletlinin katıldığını vurgulayan Mert Atalay, “Bisiklet şehri Sakarya’mızda rutin olarak düzenlediğimiz tematik turlarımızla birlikte Salı, Perşembe akşam turlarımız, Pazar günleri doğa ve kültür sürüşlerimizi yapmaktayız. Aynı zamanda bisikletli yaşam adına atölyeler, eğitimler ve diğer birçok çalışmalara da el birliğiyle devam ediyoruz. Tüm Sakaryalıları daha dinç, mutlu ve sağlıklı olmak için etkinlilerimize bekliyoruz” diye konuştu.

Kalp Haftasi4