FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Farkındalık oluşması kapsamında düzenlenen etkinliğe Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü Yavuz Çangir, Adapazarı Gençlik Merkezi Müdürü Özgür Çetinkaya, Serdivan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Kartaloğlu, gençlik liderleri ve gönüllü gençler katıldı.

BİR PARÇA MUTLULUK (1) - Kopya

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Farkındalık etkinliğinde özel eğitim gören çocuklar gönüllerince eğlendiler. Gençlik liderleri ve gönüllü gençler tarafından öğrencilere yüz boyama, çocuk oyunları ve çeşitli etkinlikler  yapıldı. Sakarya Gençlik Merkezleri temalı kanvasa öğrenciler ve protokol ellerini boyayarak günün anısına imza attılar. Gün sonunda etkinliğe katılan öğrenciler ve protokol hatıra fotoğrafı çektirdi.

farkındalık (4)-1

BİRLİKTE OYUN OYNADILAR

Gençlik Merkezleri gönüllük timi ekibi  daha sonra Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk servisi bölümünü ziyaret ederek çocuklar ile zeka oyunları oynadı, ardından çocukların yüzlerini boyayarak onlarla birlikte oyunlar oynadılar.

farkındalık (1)BİR PARÇA MUTLULUK (16)BİR PARÇA MUTLULUK (14)BİR PARÇA MUTLULUK (9) - KopyaBİR PARÇA MUTLULUK (4) - Kopya