Erdinç Aydın tarafından kaleme alınan, Uyarlama ve Yönetmenliğini Fatih Sancaklı’nın üstlendiği ‘Senin Annen Bir Melekti Yavrum’ adlı tiyatro oyunu 21 Şubat Salı günü saat 19.47’de Serdivan Kültür ve Kongre Merkezi’nde sahnelenecek.

tiyatro depremzedeler için (2)

Halk toplantısı bu kez İnönü mahallesinde yapıldı Halk toplantısı bu kez İnönü mahallesinde yapıldı

Oyunun bilet gelirinin deprem bölgesine gönderileceğini açıklayan Tiyatro Suretler Ekibinin oyunu izlemeye gelecek sanatseverlerden önemli bir de ricası var. ‘Asrın felaketi’ olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerin tüm milletimizi derinden yaraladığını ifade eden Tiyatro Suretler Ekibi, “Acımız ve kaybımız çok büyük. Allah tekrar aynı acıyı yaşatmasın. Bu zor günleri elbirliğiyle aşacağız. Deprem nedeniyle ara verdiğimiz sahnelere bölgedeki depremzede vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza yardım edebilmek için dönüyoruz. Oyunumuzu izlemeye gelecek seyircilerimizden depremzede çocuklarımız için oyuncak ve kitap getirmelerini de bekliyoruz.” dediler.  

tiyatro depremzedeler için (3)

Depremzedeler yararına sahnelenecek oyun hakkında sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan Tiyatro Suretler Ekibi geliri depremzedelere gönderilecek oyunun biletlerinin www.tiyatrosuretler.com.tr adresinden ya da salon girişinde temin edilebileceğini duyurdular.