Kazada hayatını kaybeden Seyhan Akkuş, Beyhan Kebiç, Berat Ömer Kebiç ve Bedirhan Kebiç’in naaşları Sakarya, Bedri Kebiç’in cenazesi ise Ordu'nun İkizce ilçesine gönderildi. Kazada hayatını kaybeden Seyhan Akkuş’un eşi, Beyhan Kebiç’in babası ve Berat Ömer ile Bedirhan Kepiç’in dedesi Bayram Akkuş, cenazeleri teslim alarak yaşadıkları Sakarya’ya götürdü. Hastanede eşi, kızı ve torunlarının cenazelerini alan Bayram Akkuş’un oldukça üzüntülü olduğu görüldü.
Acılı baba Bayram Akkuş, “En büyük oğlumun tedavisi için hastaneye gideceklerdi. Kızım, 'Baba bizi gönderir misin' dedi, ben de 'Gönderirim' dedim. Yol için para tedariki yaptım. Akşam yola çıktılar. Sabah saat 07.00’de hastanede olan oğlum beni aradı. 'Baba ben onlara ulaşamıyorum, arkamızdan bir araba vurdu bize' dedi. Sonra güvenlik güçleri beni arayıp, acil gelmem gerektiğini söylediler.  Özel araç bulamayınca, otobüsle geldim. Fakat bana öldüklerini söylemediler. Kaza yapan araçta eşim, oğlum, iki torunum, kızım, damadım vardı” dedi. 
Damadının Ordu’da defnedileceğini söyleyen Bayram Akkuş, eşi, kızı ve torunlarını ise Adapazarı’nda toprağa vereceklerini ifade etti.

cenazeler_ailelerine_teslim_edildi5

cenazeler_ailelerine_teslim_edildi4cenazeler_ailelerine_teslim_edildi3