“KAZANAN YİNE SERDİVAN OLACAK”
Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, “Cumhur İttifakı denince akla ilk önce hayal edilemeyen yatırımların yapılması, ülkemizin kalkınma hamlesi ve yerel yönetimlerdeki başarı geliyor. Bu, milletimize olan sevdamızın ve şehirlerimize yaptığımız hizmetlerimizin bir yansıması aslında. 31 Mart’ta ülke olarak yeni bir seçim yapacağız. Bizler; Büyükşehir Belediyemizle, ilçe belediyelerimizle ve bütün teşkilatlarımızla birlikte örnek belediyecilik anlayışını devam ettireceğiz. İnşallah 31 Mart akşamı da kazanan yine ülkemiz, Serdivanımız ve milletimiz olacak” dedi.

Baskan Adayi Osman Celik Secim Calismalarina Devam Ediyor (2)
“ÖNCE İNSAN DÜSTURUYLA HAREKET EDİYORUZ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘önce insan’ diyerek vatandaşlara hizmet etmeleri yönünde kendilerine nasihatleri olduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Çelik, yatırım yapan, üreten, ihraç eden anlayış içerisinde çalışmalar sürdüren müteşebbislerle memlekete hizmet etmek için ortak çalışmalar yapmak istediklerini belirtti.

Baskan Adayi Osman Celik Secim Calismalarina Devam Ediyor (1)
“ESNAFIMIZ GÜVENLİ LİMANIMIZ”
Çelik son olarak, "Sizlerin ürettiği ürünleri gerek ihracat gerekse ülke içerisinde değerlendirmek suretiyle ekonomimize en büyük katkıyı sağlayan işyerlerimiz, fabrikalarımız yüzümüzün akı. Esnafımız bizim güvenli limanımız.Ticaret ve sanayi iş insanlarımıza destek için üzerimize düşen ne varsa onu yapma yönünde irade göstermeye, yaşadığımız kenti her zaman bir üst seviyeye çıkarmak için çalışmalara devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Baskan Adayi Osman Celik Secim Calismalarina Devam Ediyor (3)