Kocaali Sivil Toplum Platformu’ndan Kocaali’de öğrencilere okul forması, ayakkabı ve sırt çantasından oluşan “okul paketi” adıyla bir dayanışma çağrısı yaptı.

Kocaali’de sosyal çalışmalarla bilinen Kocaali Sivil Toplum Platformu yeni  başlayacak eğitim ve öğretim öncesi destekçilerine bir çağrıda bulunarak şu ifadelere yer verdi. “ Okul öğrencilerimize el uzatıyoruz! Ülkemizde yaşanan ekonomik sorunlar her kesimi etkilediğini üzülerek gözlemliyoruz. Okulların açılmasına sayılı günler kaldı. Öğrencileri olan Ailelerimize destek olabilmek İçin harekete geçmek istedik.

Kocaali sivil toplum Platformu olarak ilçemizde dayanışmaya ihtiyaç duyan  Ailelerimize dolaysıyla öğrencilerimizin okul formalarını içerir bir dayanışma, yardımlaşma kampanyası başlatıyoruz. Kızlar ve erkekler için okul formaları ve sırt çantası ve edindiğimiz kaynağa göre okulda giyilebilecek ayakkabıdan oluşan okul paketimizin  tahmini “1 öğrencimiz için tutarı 800 TL olarak ortaya çıkmaktadır.  Eğer bende varım diyorsan gerekli bilgi için lütfen aşağıdaki numarayı aramaktan çekinmeyin. 0532 762 42 42“

Savaşçı’dan Erenler Ortaokulu ziyareti Savaşçı’dan Erenler Ortaokulu ziyareti

PHOTO-2022-09-05-15-34-12