13 gündür kayıp olan şahsı arama çalışmaları sürüyor 13 gündür kayıp olan şahsı arama çalışmaları sürüyor

CANINA KIYDI!
Olay, Hendek İlçesi Hüseyinşeyh Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, T.G. isimli şahıs oğlunun mezarı başında silahla intihar ederek yaşamına son verdi. Yaşamına son veren T. G.'nin, sosyal medya hesabından 26 yaşında hayatını kaybeden oğlu için yaptığı paylaşım yürekleri burktu.

İŞTE O PAYLAŞIM
"Senin için nasıl bir cümle kurayım evlat, ne söyleyeyim yavrum, bu genç yaşında kıydılar sana ve sebep oldular bu gençliğine, olmayan adalet elbet bir gün tecelli edecek.. Seni kucağıma aldığım ilk gün dünyalar benim olmuştu, 22 Mayıs 1996 günü çarşamba akşamı saat 21:05 idi. Seni bir bebek olarak kucağıma aldığımda seninle ne kadar bir süre ne kadar bir hayat kuracağımı bilmiyordum. Yirmi altı (26) yıl kalbimle yürekten sevdim seni ben, acısıyla tatlısıyla çok şeyler sığdırdık bu hayata, iyi ki benim evladım, iyi ki benim yavrum oldun. Ailene yaşattığın evlatlık duygusuyla, güzelliklerinle sana teşekkür ediyorum.

30 Mart 2022 günü saat 14:30 da bizleri bırakıp gittin. O anki acını yüzüme, kalbime ve yüreğime bir ok gibi saplayarak haykırarak gittin evladım o an ben sana şifa olamadım evlat, olamadım. Ben Allah’ıma yalvardıkça buraya kadarmış dedi Allah’ım bana. Kocaman bir yıl oldu evladım bu acıları ne unutacağım ne de unutturacağım sana söz verdim evladım. Nefes aldığım her günüm, nefessiz geçen günlerim oldu artık. Mekanın cennet olsun güzel evladım canım oğlum, nurlar içinde uyu…”