YASAMA DÖNEMİ

Kamuya 491 atama yapılacak Kamuya 491 atama yapılacak

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Odası Başkanı Cevat Davulcu, Sakarya Kantinciler ve Büfeciler Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Erdal Koç, Ankara’da bazı temaslarda bulundular. Sakarya Milletvekillerini TBMM’de ziyaret eden oda başkanları, yeni yasama döneminin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Selçuk_Kılıçaslan

ESNAFIN SORUNLARI

Sakaryalı oda başkanları AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfü Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Murat Kaya, CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent, AK Parti Seçim İşleri Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve İYİ Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selçuk Kılıçaslan’ı ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarların sorunlarını ilettiler.

Murat_Kaya

 ÇÖZÜM İÇİN

Temsil ettikleri Sakarya esnafı adına milletvekillerine ve partilerin genel başkan yardımcılarına ilgi ve yakınlıkları nedeniyle teşekkür eden Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Odası Başkanı Cevat Davulcu, “TBMM’de milletvekillerimize ve Sakaryalı genel başkan yardımcılarına yaptığımız ziyaretimiz esnasında esnaflarımızın sorunlarını dile getirme imkanı bulduk. İlimiz ve ilçelerdeki esnaflarımızın sorunlarına içtenlikle ilgi gösteren ve çözümleri için takipçisi olacaklarının sözünü veren değerli milletvekillerimize, kıymetli yöneticilerimiz Ali İhsan Yavuz ve Selçuk Kılıçaslan’a temsil ettiğimiz esnaflarımız adına tekrar teşekkür ediyoruz. Esnaflarımızın sorunlarının çözümü için birliktelikle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Lütfü_Bayraktar

KAHRAMAN’DAN SELAM

Oda Başkanları, mecliste karşılaştıkları İstanbul Milletvekili ve TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman ile sohbet ederek, Sakaryalı esnaflarının durumu ve beklentileriyle ilgili bilgi verdiler. Kahraman, oda başkanlarını ağırlayarak Sakarya esnafına selamlarını iletti. 

İsmail_KahramanÇiğdem Erdoğan_AtabekAyça_TaşkentAli_İnciAli_İhsan_Yavuz-6