Geçtiğimiz hafta Erenler İlçesindeki Hizmet Binasında MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, Sakarya Milletvekili Çiğdem Atabek Erdoğan, SBB Başkanı Ekrem Yüce, İl Protokolü, STK Temsilcileri, MÜSİAD Şube Başkanları ve birçok davetlinin katılımıyla 20. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı tamamlayan Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi'nin İsmail Filizfidanoğlu Başkanlığı'ndaki 7. Dönemde görev yapacak yönetim kurulu üyelerinin görevleri belli oldu.
11-36

Buna göre MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Görev Dağılımı şöyle oluştu. "Başkan İsmail Filizfidanoğlu, Başkan Yardımcıları; Ahmet Cihan, Mustafa Bektaş, Ali Koç, Ertuğrul Kurşun, Dr.Osman Eminler, Adnan Menderes Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet Mahmut Karaca, Teşkilatlanma ve Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Muhammet Yıldırım, Ticaret Masaları ve Karz-ı Hasen Komisyon Başkanı, Muharrem Gülçe, Sektör Kurulları Komisyon Başkanı ve MÜSİAD Ticaret Ofisi Komisyon Başkan Yardımcısı Ferudun Işıklı, Bütçe ve Mali İşler Komisyonu ve Ortaklık ve İş Geliştirme Zübeyir Coşan, Expo I Expo-Dış İlişkiler, İhracat, Diplomatik ilişkiler Komisyonu Başkanı Fatih Emre Koç, Sanayi Politikaları Stratejik Araştırmalar ve MÜSİAD Invest Komisyon Başkanı  Tansel Cavit Kulak, Kurumsal İlişkiler ve İletişim Komisyon Başkanı Berat Şirinat, MÜSİAD Akademi Komisyonu Başkanı Ömer Fatih Bölükbaş, Sağlık Sektör Kurulu Başkanı  Eyüp Talha Kocacık, Gıda Tarım ve Hayvancılık Sektör Kurulu Başkanı Ahmet Emre Kırmızı, Dijital Dönüşüm Sektör Kurulu Başkanı İlyas Çimen,  Gençlik Kurulu Başkanı Melih Atasoy, MÜSİAD Kadın Komisyonu Başkanı Şeyma Erbir, MÜSİAD Çevre Komisyonu Başkanı Mustafa Gavasoğlu, İhracatı Geliştirme Komisyonu Başkanı İsmail Eminler, Diplomatik İlişkiler Komisyonu Başkanı Mehmet Selman Aşoğlu, Enerji ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı Osman Çelik, Finansal Hizmetler, Danışmanlık ve Eğitim Sektör Kurulu Başkanı Miraç Evin, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Hüseyin Akyıldız, Kimya, Metal ve Maden Sektör Kurulu Başkanı Cevdet Koç, Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Sektör Kurulu Başkanı Ayhan Akdağ, Otomotiv ve Ulaşım Araçları Sektör Kurulu Başkanı Burhan Şen, Tekstil, Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Hasan Demir, Turizm Sektörü Temsilcisi Tayfun Toprak görev aldı.

2-338

İlk Yönetim Kurulu toplantısını tam kadro olarak Erenler İlçesinde bulunan hizmet binasında gerçekleştiren Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu yaptığı açıklamada;  “MÜSİAD olarak yeni dönemimizde ve yeni yönetimimizle birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. MÜSİAD her zaman birliğin, beraberliğin ve ekip çalışmasının birlikte gerçekleştiği bir sivil toplum kuruluşu olmuştur. Bizim başarımızın sırrı da bu noktada gizlidir. Yeni yönetimimizle yapmış olduğumuz görev dağılımıyla birlikte, hedefimizi hiç düşürmeden gerekli çalışmaları yerine getirme arzusu içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Cumhuriyetimizin 100.Yılında ilimizin ve ülkemizin imalatına, ihracatına ve istihdamına katkıda bulunacak projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Yeni dönemin camiamız, şehrimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

1-434