İnşaat malzemesi sanayi endeksi 71,97 puana çıktı İnşaat malzemesi sanayi endeksi 71,97 puana çıktı

ANKARA'DA ZİYARETLER
Ziyaretler sırasıyla, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan, AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kurşun, AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci,  Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ve KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar’ı ziyaret etti.

F00859ZWcAAuXw-
İSTİŞARELERDE BULUNULDU
Ziyaretlerde şehrimizin güncel ekonomik, sosyolojik ve kültürel konuların yanında Sakarya’ya yapılacak yatırımlar hakkında istişarelerde bulunuldu.  MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri akşam yemeğinde Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile buluşarak hasbihal toplantısı gerçekleşti. Protokol ziyaretlerinin ardından MÜSİAD Ankara Şube’sine giderek, Şube Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

F02EL_jWcAIcJt7
BİRLİK VE BERABERLİK
Gerçekleştirilen ziyaretler ardından değerlendirmelerde bulunan Filizfidanoğlu; ‘’Bugün burada bulunmaktan son derece mutlu ve de gururluyuz. Bizler Sakaryalı ve MÜSİAD’lı İş Adamları olarak, hemşerilerimiz olan çok kıymetli Bakan Yardımcımız, Sendika Başkanlarımız ve Gazi Meclisimizde bulunan değerli vekillerimizle gurur duyuyoruz. Çıktıkları bu yolda Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz.  Bizler onların işlerini kolaylaştırabilmek için ülkemiz ve şehrimiz adına var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi korusun‘’ dedi.

F0wM8vXWYAIBlHW3-631