AK Parti Sakarya İl ve İlçe Teşkilatlarının yakından tanıdığı; yetişmiş olduğu camiada dava, fikir ve aksiyon adamı olarak tanınan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti politikalarına yoğun destek veren Muhammet Durmaz, AK Parti Sakarya Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Muhammet_durmaz_aday_adayligi_basvurusunda_bulndu (2)
Son olarak Adazapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun başkanlığında kurulan Adapazarı Belediyesi'ndeki Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevinden istifa eden Durmaz, AK Parti Sakarya İl Başkanlığına giderek aday adaylığı başvurusunda bulundu. Durmaz'ın aday adaylığı başvurusunu ise AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever bizzat aldı. 

Muhammet_durmaz_aday_adayligi_basvurusunda_bulndu (4)
"İNANCIM TAMDIR"
Başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Muhammet Durmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedeflerini gerçekleştirecek kadroların bir neferi olarak 14 Mayıs 2023 seçimlerinde büyük bir zafer kazanacağımıza inancım tamdır.” ifadelerini kullandı.

Muhammet_durmaz_aday_adayligi_basvurusunda_bulndu (3)
MUHAMMET DURMAZ KİMDİR?
1970 yılında Sakarya'nın Kaynarca ilçesi doğumlu olan Muhammet Durmaz, İlahiyat Fakültesi mezunu olup, iyi derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir.

2009 yılında Adapazarı Belediyesi'nde kamu görevine başlayan ve sırası ile Özel Kalem Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmişti.

Durmaz evli ve iki çocuk babasıdır.

“HUMMALI BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ” “HUMMALI BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”