ÖĞRENCİ TEŞKİLATLARI

“Ne zemin ne de teras katıyız, biz vatan köşkünde çökmez çatıyız” sloganıyla gençliğe hizmet yarışında öncü öğrenci teşkilatlarından olan Milli Türk Talebe Birliği, genel merkezin talimatları doğrultusunda ilçelerde teşkilatlanma çalışmaları başlatmıştı. MTTB Sakarya İl Başkanı Hüseyin Yetkiner, bu talimat doğrultusunda Geyve’ye de yeni temsilci atamasının gerçekleştiğini duyurdu.

Mttb (4)

HEDEF SAKARYA’NIN TÜM İLÇELERİ

Geyve’ye İlçe Temsilcisi atadıklarını duyuran MTTB Sakarya İl Başkanı Hüseyin Yetkiner, hedefimiz gençliğe temas etme noktasında tüm çalışmalarda aktif ve öncü bir rol üstlenmek. Bu çerçevede sadece şehir merkezlerinde değil, tüm ilçelerde faaliyet sahamızı genişletmek istiyoruz. Gençlerle buluşmaya ve çatımızı genişletmeye nihayetinde tüm ilçelere yayılarak ‘ulaşamadığımız gençlik kalmasın’ düsturuyla davamızı sırtlanmaya gayret ediyoruz. İnşallah, bu azimle Geyve’de de ilçe temsilcisi atamamızı gerçekleştirdik. Rabbim utandırmasın, hız kesmeden diğer ilçelerimizde de teşkilatlanmaya giderek faaliyet kapsamımızı genişletmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Mttb (3)

GEYVE’YE HAYIRLI OLSUN

Yeni İlçe Temsilcisi Oğuzhan Özkan, teşkilat binasında gerçekleştirilen mazbata töreniyle birlikte görevini devraldı. İlçe Temsilcisi Özkan, “Genel Başkanımız Tahsin Başarı’nın olurlarıyla İl Başkanımız Hüseyin Yetkiner’in tensipleriyle bu göreve layık görüldük. Rabbim bu davayı gençliğe ulaştırmamızda bizleri vesile kılsın. Rabbim utandırmasın” ifadelerini kullandı.

Başkan Çelik’ten bayram mesajı Başkan Çelik’ten bayram mesajı

Mttb (4)Mttb (2)Mttb (1)

Editör: Zhantor Jateey