“Ne zemin ne de teras katıyız, biz vatan köşkünde çökmez çatıyız” sloganıyla ülke gençliğine hizmet veren Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Sakarya İl Başkanlığı, genel merkezin talimatları doğrultusunda ilçelerde teşkilatlanma çalışmaları başlattı. MTTB Sakarya İl Başkanı Hüseyin Yetkiner, bu kapsamda ilk atamanın Arifiye İlçesinde gerçekleştiğini belirtti. MTTB Arifiye İlçe Temsilciliğine Tayfun Eşmeli’nin getirildiğini belirten Başkan Yetkiner, “Arifiye’den başlangıcı yaptık, inşallah Sakarya’mızın tüm ilçelerinde var olacağız, her talebe ve vatandaşımıza dokunacağız” dedi.
Mttb Sakarya2

Bakkallardan Başkan Karakullukçu’ya ziyaret Bakkallardan Başkan Karakullukçu’ya ziyaret

MTTB GENÇLİĞİ
Başkan Yetkiner ifadelerine şu şekilde devam etti; “Bizler devletimizin bekası ve milletimizin refahı için gençliğe ulaşmanın önemli ve son derece kutsal bir görev olduğu şuuruyla hareket ediyoruz. Bizler gençliği, ‘MTTB Gençliği’ kimliği altında vatanına, değerlerine bağlı bir eğitim süzgecinden geçmesi noktasında ilerlemesi için gayret ediyoruz. Bu hususta her ilçeye ve talebelerine ulaşmak için çaba göstereceğiz. Geleceğimiz yine geçmişte olduğu gibi Milli Türk Talebe Birliğinde yetişen kardeşlerimizin azimleri ile şekillenecektir. Şehrimize, Arifiye’mize ve milletimize hayırlı ve mübarek olsun.”

ARİFİYE’YE HAYIRLI OLSUN
Yeni ilçe temsilcisi Tayfun Eşmeli, teşkilat binasında gerçekleştirilen mazbata töreniyle birlikte görevini devraldı. İlçe Temsilcisi Eşmeli “Genel Başkanımız Tahsin Başarı’nın olurlarıyla İl Başkanımız Hüseyin Yetkiner’in tensipleriyle bu göreve layık görüldük. Allah utandırmasın, yükümüz ağır, Rabbim yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.