POZİTİF YANSIYOR”

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman ve çok sayıda teşkilat mensubu ile gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında milletvekili adayları seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Serdivan Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların halk nezdinde beğeni topladığını ve bunun seçim sürecindeki ziyaretlerde Ak Parti’ye memnuniyet olarak yansıdığını belirten Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Alemdar’a teşekkür etti.

2-522

KRİTİK BİR ÖNEME SAHİP

Ziyarette konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Lütfi Bayraktar, 14 Mayıs tarihinin ülke geleceği için büyük anlam taşıdığını söyledi. Bayraktar yaptığı konuşmada, “Son derece kritik öneme sahip bir demokrasi şöleni yaşayacağız. Vatandaşlarımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bizleri bu noktada da yalnız bırakmayacaktır. Buna en ufak bir şüphemiz yoktur” dedi.

1-715

CHP kurultay takvimi belli oldu CHP kurultay takvimi belli oldu

“TÜRKİYE YÜZYILINA HAZIRLANIYORUZ”

Başkan Alemdara misafirperverliği için teşekkür eden Atabek, “14 Mayıs seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlar getirmesini temenni ediyor, bu süreçte teşkilatlarımızdaki her bir üyeyle canla başla çalışıyoruz. Türkiye Yüzyılını vatandaşlarımızla omuz omuza karşılamaya hazırlanıyoruz.” dedi.

5-278

“EN BÜYÜK GAYEMİZ VATANDAŞA HİZMETTİR”

Adaylık süreci ve seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Kocacık, “şehrimize ve hemşehrilerimize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda her bir vatandaşımızın gönlüne dokunmak, heyecanına ortak olmak en büyük gayemizdir. Ürettiğimiz yenilikçi projelerle, Sakarya için var gücümüzle çalışmak için tüm vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Alemdar, Milletvekili adayları Bayraktar, Atabek ve Kocacık’a teşekkür ederek adaylıklarının hayırlı olması temennisinde bulunurken Burak Erken ve teşkilatına ise seçim çalışmalarında başarılar diledi.

4-3673-456