ADAMSIN, SESİMİZ OLDUN

6'lı masa sona erdi! 6'lı masa sona erdi!

MHP’li Bülbül’ün 5 yıllık Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) performansı, Sakaryalılardan tam not almış görünüyor. Sakaryalılar, özellikle mecliste yaptığı konuşmaları nedeniyle de Bülbül’ü tebrik ediyor ve tam destek veriyor. Bülbül’ün CHP ve HDP sözcülerini hedef aldığı konuşmaları adeta Sakaryalıların dilinden düşmüyor. Sakarya sokaklarında, “Adamsın, sesimiz oldun. Hainlere gerekli dersi veriyorsun. Seninle gurur duyuyoruz” haykırışları yankılanıyor.

FugpiPFXwAYwbjc

AYNI SAFTA OLMAYIZ

Cumhur İttifakına AK Parti’yi ayırmaksızın tam destek isteyen, bunun yanında da “Bir oy Cumhurbaşkanımıza, bir oy MHP’ye” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren MHP’li Bülbül’ün ilçelerdeki esnaf ziyaretlerinden kameralara yansıyan dikkat çekici diyalogları derledik; Adapazarı’nda bir esnaf, “Muhammet Fatih Safitürk’ü şehit edenlerle aynı safta olmayız. Çoluk çocuğumuzla peşinizdeyiz” derken, bir diğer esnaf, “Her zaman yanınızdayız abi” diyerek samimi bir görüntü verdi. Bülbül’ün Akyazı’da pazaryeri ziyaretinde ise bir kadın, “Yeneroğlu ve ağababaları var ya, onların kökünü kazıyana kadar bize katlanacaksınız. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin, Rabbim utandırmasın, muzaffer kılsın. MHP’ye, AK Parti’ye duacıyız” ifadesini kullandı.

FughpA8WIBssjEu

MEYDAN BOŞ DEĞİL

“Öyle bağıracaksın orada, daha çok, daha çok” diyerek destek veren bir vatandaşa Bülbül’ün yanıt olarak; “Tabi kii, meydan boş değil” ifadesi de yine görüntülere yansıdı. Bir diğer iş yerinden de, “Tamamen destekçiniziz, bana söylemlerin yetiyor kardeşim. Herkes milleti temsil etmek için gidiyor ama edemiyor. Sizden razıyız biz” söylemleri yansıdı.  MHP’li Bülbül’ün Karasu ziyaretinde de dikkat çekici bir diyaloglar yaşandı. Bunlardan biri de esnafın “Çok dikkatli çalışmamız lazım. Bu bir kurtuluş savaşı” sözleri oldu. Bülbül’ün yanıtı ise “Çalışıyoruz ve Allah senden razı olsun” şeklinde oldu.

FughpA5WIAU4AMR

FIRSAT VERMEYECEK

Ziyaret ettiği ilçelerin tamamından büyük destek gören MHP’li Bülbül, “Allah’ın izniyle Türkiye’yi 14 Mayıs’ta yönünü çevirmeye çalışanlara fırsat vermeyecek şekilde bu kesimlere büyük bir ders vereceğimiz bir seçimi yaşayacağız. Hiç kimse hayale kapılmasın, çakma anketlerin gazına gelip Türkiye’de bir şeyler yapılacağını zannetmesin. İftirayla çarpıtmayla ve yalanla mamur olacağını da zannetmesin. Sokakta bazı gerginlikler görüyoruz ama gerginliklerin bir sebebi var. Kadir kıymet bilmezlik insanların boğazına kadar gelmiş. Doğalgaz çıktı diyorsunuz, ‘Yalan’ diyor, gemi diyorsunuz ‘Oyuncak’ diyor.

FughpA4WICM8E_d

MUAMELE TESADÜF DEĞİL

Türkiye’de değer olarak milletimizin övüneceği ne varsa hepsiyle dalga geçen, bunları inkâr edenlerin sahada karşılaştıkları muamele tesadüf değil. Bu kadar inkâr ederseniz, bu kadar çarpıtırsanız ve bu kadar yalana boğmaya çalışırsanız bu millet elbette tepkisini gösterecek. Allah’ın izniyle biz 14 Mayıs’taki neticeye inanıyoruz ama bunun içinde tevekküle yüzümüz olması lazım, çalışarak ve mücadele ederek. Sefer bizden, Tevfik İnşallah Cenab-ı Allah’tan olacak diye inanıyoruz. Allah yolumuzu bahtımızı açık etsin. Bizlere Milliyetçi, Hareket Partisi’ne, Adalet ve Kalkınma Partisi’ne ve bu milli yolda mücadele eden kim varsa Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Fugg11NWIAIhrl6Fugg2R2WIAEiGn5Fugg2ppWICkuqqDFuf3GFhXoAETMzx