“Nevruz, geçmişle bugün arasında çok önemli kültürel bir köprüdür” “Nevruz, geçmişle bugün arasında çok önemli kültürel bir köprüdür”

14 MART'TA BAŞLAYACAK
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, milletvekili aday adaylığı başvurularının 14 Mart'ta başlayacağını duyurdu. Aday adaylığı sürecinin 21 Mart Salı günü saat 17.00'de sona ereceğini belirten Akar, engelli adaylarından başvuru ücreti alınmayacağını, diğer aday adaylarından ise 3 bin TL aidat ücreti alınacağını açıkladı.

AÇIKLAMA YAPTI
Akar, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
“Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin olurları ile Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Feti Yıldız tarafından 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. dönem Milletvekili Genel Seçimi için yapılacak aday adaylığı başvurularına dair esasları içeren genelgemiz yayınlanmıştır. Cumhur İttifakının ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısı ile sonuçlanacağına inandığımız seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni eder, demokrasimiz ve aziz milletimizin temsiliyeti adına partimizde görev almak isteyen vatandaşlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.”