MİLLETİNE YABANCI KALANLAR BU SEVGİYİ ANLAYAMAZ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya’da seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi. Milletvekili adaylarının tüm teşkilat mensupları ile gittikleri her bölgede büyük ilgi gördüğünü ve insanların Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerini ilettiğini kaydeden Tever, “Biz milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan ilgisini ve desteğini yaptığımız saha çalışmalarında net bir biçimde görüyoruz. Milletten kopuk siyaset yapanlar, kendi milletine yabancı kalanlar ve bu toprakların ruhunu özümsemeyenler bu halis desteği ve sevgiyi anlayamazlar” diye konuştu.

YUNUS TEVER

TİYATROLARINDAKİ PERDELER 14 MAYIS’TA KAPANACAK

Tever şöyle devam etti: Bu seçim sürecinde 7’li masa ve diğer destekçilerinin nasıl oyunları sahnelediklerini yakinen gördük. Davul bunlarda tokmak başkasında. Küresel dergilerin kapaklarından medet umar hale geldiler. Sahadaki coşkuyu görüyorlar ve çırpındıkça batıyorlar. Ama milletimizin feraseti her şeyin üzerinde. 7’li masanın ortakları tarafından yürütülen algı operasyonlarına milletimiz, milyonların katıldığı mitinglerle dur dedi. Sayın Cumhurbaşkanımızın milleti ile kurduğu gönül bağının sarsılmaz bir destekle devam ettiğini herkes gördü. Milletimiz Sayın Cumhurbaşkanının arkasında. Masanın ortakları bunları çirkin algı operasyonları ile değersizleştirmeye çalışıyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik bu desteği gölgelemek için oyunlar tertipleniyor. Ancak bilinmesi gerekir ki 7’li masanın tiyatrosunda perdeler, 14 Mayıs’ta bir daha açılmamak üzere kapanacak. Türkiye Yüzyılında eser ve hizmet siyaseti devam edecek. Teknofest kuşağı güçlenecek. Savunma sanayimiz dosta güven düşmana korku verecek. Enerjide tam bağımsız bir Türkiye ile yolumuza güçlenerek devam edeceğiz” dedi.

YUNUS TEVER (10)

BUNLARIN DERDİ MİLLET DEĞİL

Tever, Karadeniz Gazını birilerinin hazmedemediğini belirterek, “Fabrikası kurulmuş, seri üretime geçmiş TOGG’a bile akla hayale gelmeyecek iftiralar atıyorlar. Milletimiz ile coşkusunu paylaştığımız Karadeniz Gazı için fitneler çıkarıyorlar. Bunların derdi millet falan değil. Bunların derdi Sayın Cumhurbaşkanımızı nasıl indiririz diye planlar yapıp Türkiye’nin güçlenmemesi için tetikte bekleyenlere yol açmak. Gencinden yaşlısına, doğusundan batısına kadar bu millet, kumar masasının altında kim var üstünde kim var farkında. Ama az kaldı. 14 Mayıs’ta sandıkta bu millet gereken cevabı verecek” ifadelerine değindi.

YUNUS TEVER (3)-1MİTİNG (3)MİTİNG (2)MİTİNG (1)