Belediye-Teşkilat Tam Kadro Sahada

Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nın tüm mahallelerinde vatandaşlarla buluşarak çalışmaların istişarelerini ve yerinde takibini hız kesmeden devam ettiriyor. Başkan Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, meclis üyeleri, muhtarlar ve mahalle başkanları ile teşkilat mensupları eşlik ediyor. 84 mahallenin tamamını dolaşan ve ikinci tur ziyaretlerinde de önemli mesafe kat eden Başkan Işıksu, Yeşilyurt, Poyrazlar, Kavaklıorman, Çağlayan, Doğancılar, Kurtbeyler, Hacılar, Kömürlük, Demirbey, Çaltıcak, Nasuhlar, Taşlık, Turnadere, Kasımlar, Acıelmalık ve Harmantepe mahalle ziyaretlerinden sonra son olarak Budaklar Mahallesindeydi.

ABEL4515

Dernekkırı’nda Etkin Hizmetler

Budaklar Mahallesi’nde vatandaşların taleplerini dinleyerek tek tek not alan Başkan Işıksu, “Şehrin kalbi Adapazarı’mızın her mahallesinde etkin hizmetleri ortaya koyuyorsak, çok kıymet verdiğimiz istişareler sayesindedir. Dernekkırı Bölgemize de çok önemli katkılar sunmanın, her mahallemizde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dernekkırı Millet Evi’mizi tamamladık, sosyal hayata değer katan Millet Evimizi Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız açılışını yaptılar, şükranlarımızı sunuyoruz. Altyapı, üstyapı, sosyal çalışmalar hülasa her alanda olmak için gayretle çalışıyoruz.” diye konuştu.

ABEL4396

Budaklar Çok Mutlu

Budaklar sakinlerini memnun eden müjdeler de paylaşan Başkan Işıksu, “Altyapı kurumlarımızla koordineli şekilde çalışıyoruz, hepsine teşekkür ediyoruz. Budaklarımızın doğalgazını da yoğun gayretlerimiz neticesinde AGDAŞ yatırım programına aldı, bir aksilik olmazsa yeni yılda çalışma olacak. Parklar ve spor sahalarında zengin çalışmamız var. Budaklar mahallemize kazandırdığımız spor sahasını gelen talep üzerine genişletiyoruz. Mahalle Konağı ile ilgili de çalışmamızı başlatıyoruz. Biz hep birlikte olduğumuz müddetçe, şehrin kalbi Adapazarı’mıza daha fazla değer katmaya devam edeceğiz. Gösterilen teveccüh için de tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

ABEL4499ABEL4493ABEL4490ABEL4431ABEL4377ABEL4376ABEL4367