İKİNCİ HAFTA GERİDE KALDI
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve ilgiyle takip edilen etkinliği Baba-Çocuk Kampı’nda ikinci hafta geride kaldı. İlk hafta 150 kişinin katıldığı Karaman’da bulunan Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda gerçekleştirilen baba-çocuk kampına ikinci hafta toplam 130 kişi katıldı.

İtfaiye Haftası kutlanıyor! İtfaiye Haftası kutlanıyor!

Kamp çadırlarının kurulduğu, ateş yakıldığı, kamp sohbetlerinin edildiği etkinlikte babalar ve çocuklar eğlenceli, aksiyon dolu anlar yaşandı.

3-659
UNUTULMAZ BİR HAFTA SONU
Babalar ve çocukları, keyifli ve heyecan dolu hafta sonunu bu kampta geçirdi. Kamp ateşi ile başlayan etkinlikte çocuklar, kamp çadırı kurmayı, kamp ateşi yakmayı ve kamp kuralları gibi birçok bilgiyi uygulamalı olarak öğrendi.

2-743
Kampa gelen tiyatro sanatçısı Seçkin Bayramoğlu, katılımcılara Hacivat ve Karagöz oyunuyla keyifli bir etkinlik sundu. Macera Parkın birbirinden eşsiz güzel yerlerinde babalarıyla birlikte doğa yürüyüşü yapan çocuklar tabiat hakkında bilgiler aldı.

1-1000
ÇEVRE BİLİNCİ
Heyecan dolu doğa yürüyüşünün ardından kahvaltılarını yapan çocuklar ve babaları çevreyi temiz tutma bilinci için çevre temizliği yaptı. Kampın son bölümünde çocukların heyecanla beklediği parkur tırmanışı ve zipline etkinliğine yapıldı.

5-398
Adrenalin dolu anların yaşandığı kampta babalar ve çocukları unutmayacakları hatıralar biriktirdi. Baba-çocuk kampı aynı noktada 6 hafta daha devam edecek.

4-535