BÜYÜK İLGİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kürşat Kılıç, seçim çalışmalarında dur durak bilmiyor. Sakarya’yı karış karış gezen Kılıç, gittiği yerlerde vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Esnafları ziyaret ederek ilçelerde kahvehane buluşmalarına katılan Kılıç, AK Parti’nin Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatarak vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletiyor. Son olarak Adapazarı ilçesinde vatandaşlarla buluşan Kılıç, Adapazarı’ndan tam destek alarak büyük ilgi gördü.

KÜRŞAT KILIÇ (6)-1

MİLLETİMİZE AŞKLA HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ

Kılıç, “Biz diyoruz ki lider masa başında değil iş başında belli olur. Sayın Cumhurbaşkanımız bir takım masaların pazarlıkları içinde seçime gitmiyor. Gücünü halkından, davasından ve ülkesine olan sevgisinden alarak, siyasetini bu ülkenin menfaatlerinden yana yapıyor. Karşımızda yer alan ittifakın bu süreçte neler yaptığını, söylemlerini, gizli ve açık ortaklarının gerçek yüzlerini çok iyi gördük. Miilletimiz her şeyin farkında. AK Parti’nin mayasında millete aşkla hizmet etmek var. Biz milletimize aşkla hizmete devam edeceğiz” dedi.

KÜRŞAT KILIÇ (5)-1

BU MİLLETE HİZMETKAR OLMAYI ŞEREF SAYARIZ

Cumhur İttifakı olarak 14 Mayıs’a hazır olduklarını da ifade eden Kılıç, “Bizler Cumhur İttifakı olarak sahada vatandaşlarımızla hep iç içeyiz. AK Parti sadece seçim döneminde halkla kucaklaşan bir parti değildir. AK Parti milletin içinde yeşeren, filizlenen ve yaşayan bir siyasi harekettir. Bu millete hizmetkar olmayı şeref sayan bizler, 14 Mayıs’ta doğru adımlarla yola devam ederek Sakarya’mmıza ve Türkiye’ye hizmete devam edecek, eser siyasetini sürdüreceğiz” diye konuştu.

KÜRŞAT KILIÇ (4)-1KÜRŞAT KILIÇ (3)-1KÜRŞAT KILIÇ (2)-1KÜRŞAT KILIÇ (1)-1KÜRŞAT KILIÇ (7)-1