TEMELİ ATILMIŞTI

Sapanca Gölü’nde 24 kiloluk balık yakaladı Sapanca Gölü’nde 24 kiloluk balık yakaladı

Geçtiğimiz yıl Sakarya'da hayata geçirilen Kozluk Köprülü Kavşağı ve Karapürçek-Akyazı il yolu projesinin temel atma töreninde açıklamalarda bulunun Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, zamandan 84 milyon, akaryakıttan 9,3 milyon lira olmak üzere yıllık toplam 93,3 milyon lira tasarruf sağlanacağını söylemişti.

Yol (1)

ULAŞIMA AÇILDI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, sosyal medya hesabından yeni gelişmeleri duyurdu. Tever, Erenler Kozluk Köprülü Kavşağı’nın bugün itibari ile ulaşıma açıldığını ve E-5 istikametinden Ankara ve İstanbul yönlerine artık kesintisiz ulaşım sağlandığını belirtti.

KESİNTİSİZ ULAŞIM

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın şehrimizdeki yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz yıl temelini attığımız Erenler Kozluk Köprülü Kavşağımız bugün itibari ile ulaşıma açıldı. E-5 istikametinden Ankara ve İstanbul yönlerine gidecek vatandaşlarımız böylece kesintisiz bir ulaşım ağına kavuşmuş oldu.

Yol (2)

TEŞEKKÜRLER

Yol medeniyettir şiarıyla hayata geçirdiğimiz ulaşım yatırımları hız kesmeden devam edecek, Sakarya’mızı güçlü yarınlara taşımayı sürdüreceğiz inşallah. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’na ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.”