İçinde ana sınıfı, halk eğitim kurs merkezi, çocuk oyun parkı, spor alanı, tarım ve hayvancılık uygulama alanı, açık hava sinema alanı ve fırın bulunduran Hacıramazanlar Köy Yaşam Merkezinde, Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından önceki akşam açık hava sinema etkinliği ve müzik dinletisi gerçekleştirildi.

koy_yasam_merkezi3
Slayt gösterisiyle başlayan, açık hava sinema etkinliği ve müzik dinletisiyle devam eden etkinlikte katılımcılara çay, fırında patates, patlamış mısır, aşure ikramı yapıldı. Etkinleğe katılan Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş; Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’ ya oluşturdukları imkânlar için teşekkür etti. 

koy_yasam_merkezi2
Bakırtaş; kısa sürede büyük iş çıkaran, iş birliğinin önemini ve gücünü ortaya koyan, ülke genelinde örnek gösterilebilecek bir yaşam merkezini Adapazarı İlçesine kazandırma sürecindeki gayretleri adına da Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu' ya minettar olduklarını dile getirdi.

koy_yasam_merkezi4

koy_yasam_merkezi5