6. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Tekstil, Deri ve Hazır Giyim Ticaret sektörü temsilcilerinden oluşan 6. Meslek Komitesi üyeleri, ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Komite toplantısına Adnan Erdoğan, Erzat İnce, Alican Yıldırım, Kemal Türkmen, Salim Salman, Kağan Coşar ve Mürsel Pekgöz iştirak etti.  Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Kemal Türkmen seçilirken Başkan Yardımcısı da Salim Salman oldu.  Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 6. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Cuma günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

06MK-20221021 (1)

14. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Hırdavatçılar, Metal Ticareti ve Geri Dönüşümcüler sektörü temsilcilerinden oluşan 14. Meslek Komitesi üyeleri, ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Komite toplantısına Hasan Çakır, Ekrem Kayasan, Aydın Yılmaz, İlker Hasköylü, Semih Bayıl, Abdullah Gençdinç ile Alper Hasköylü iştirak etti.  Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İlker Hasköylü seçilirken Başkan Yardımcısı da Semih Bayıl oldu.  Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 14. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

14MK-20221024-2

2. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Altyapı İnşaat Faaliyetleri, Maden Ocakları ve Mermerciler sektörü temsilcilerinden oluşan 2. Meslek Komitesi üyeleri, ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Komite toplantısına Yılmaz Dünya, Hasan Genç, Mehmet Akif Özkan, Hakan Tok, Eyüp Ocak ile Mehmet Kamer Yılmaz iştirak etti.  Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Eyüp Ocak seçilirken Başkan Yardımcısı da Mehmet Kamer Yılmaz oldu.  Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 2. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

02MK-20221024-3

1. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Tarım Ürünleri Üretimi ve Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 1. Meslek Komitesi üyeleri, ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Komite toplantısına Mehmet Dinler, Ali Faik Tantan, Turgay Çelik, Hacı Rüstem Pirimoğlu, Baha Kalfa ile Fahri Karakullukçu iştirak etti.  Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Mehmet Dinler seçilirken Başkan Yardımcısı da Hacı Rüstem Pirimoğlu oldu.  Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 1. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

01MK-20221024

9. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 9. Meslek Komitesi üyeleri, ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Komite toplantısına Yakup Yılmaz, Sedat Aldemir, Samet Alaylı, Erdal Topal ile Ömer Öner iştirak etti.  Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Samet Alaylı seçilirken Başkan Yardımcısı da Ömer Öner oldu. Toplantıda, 9. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

09MK-20221024-2