Milletvekili Atabek kaydını yaptı Milletvekili Atabek kaydını yaptı

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala adaylar da çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 14 Mayısta yapılacak olan seçim için Sakarya'da da çalışmalar son sürat devam ediyor.

kocacik_sapanca_karis_karis_ziyaret (4)
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğul Kocacık, il genelindeki seçim ziyaretlerini soluksuz sürdürüyor. Son olarak Sapanca'yı karış karış gezen Kocacık, partililer ve vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

kocacik_sapanca_karis_karis_ziyaret (3)
Vatandaşın geçmiş bayramını kutlayan Kocacık, çocukların ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

kocacik_sapanca_karis_karis_ziyaret (5)
"MİLLETİMİZİN DESTEĞİYLE ŞAHLANACAĞIZ"
Karış karış gezdiği Sapanca ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Kocacık, "Sapanca Belediye Başkanımız Özcan Özen ile birlikte İlçe Başkanlığımızda teşkilatımız değerli dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlgileri için İlçe Başkanımız Yunus Gümüşel ve teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Kapılarını araladığımız Türkiye Yüzyılı’nda Milletimizin desteğiyle şahlanacağız. Bu zamana kadar ortaya koyduğumuz eserler bunun en büyük göstergesi. İlçe Başkanımız Yunus Gümüşel, Belediye Başkanımız Özcan Özen ve değerli dava arkadaşlarımızla birlikte ilçe esnafımızı ziyaret ederek bereketli kazançlar diledik. Hemşehrilerimizle kucaklaşarak geçmiş bayramlarını tebrik ettik ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladık." ifadelerini kullandı.

kocacik_sapanca_karis_karis_ziyaret (2)

kocacik_sapanca_karis_karis_ziyaret (1)