Seçim çalışmaları kapsamında Sakarya'da ayak basmadık yer bırakmayan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ertuğrul Kocacık, çalışmalarına Akyazı ile devam etti.

ertugrul_kocacik_akyazida_temaslarda_bulundu (2)
AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatında partililerde bir araya gelen Kocacık, partililere seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

ertugrul_kocacik_akyazida_temaslarda_bulundu (4)
Kocacık daha sonra, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte halkla buluştu.

ertugrul_kocacik_akyazida_temaslarda_bulundu (1)
"TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Mahalle ziyaretlerinde bulunan Kocacık, "Programımız kapsamında Belediye Başkanımız Bilal Soykan, İlçe Başkanımız Mesut Ekrem ve teşkilatımızla birlikte Kızılcıkormanköy ve Türkormanköy Mahallelerimizi ziyaret ederek değerli mahalle sakinleriyle bir araya geldik. Biz; halka hizmet yolunda bir araya gelmiş, güçlü ve büyük bir aileyiz. Davamızın özünde birlik var, beraberlik var, kardeşlik var. Hep beraber, durmak yok, yola devam. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, hükümetimizle, vekillerimizle, teşkilatımızla Türkiye Yüzyılı için çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

ertugrul_kocacik_akyazida_temaslarda_bulundu (3)