Kocaali Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Şerbetpınarı Mahallesinde 3 bin 500 metreyi aşan yol yapım çalışmalarının ardından ekipler Kirazlı Mahallesinde asfalt mesaisne başladı.

kocaali_asfalt2
“Şerbetpınarı’na hayırlı olsun”
Olumsuz hava şartlılarına maruz kalmamak için Şerbetpınarı Mahallesindeki çalışmaların tamamlanmasının ardından Kirazlı Karadere mevkiinde yol yapım çalışmalarına başlandığını ifade eden Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Gece gündüz demeden gayret ederek Şerbetpınarı Mahallemizin yollarını sıcak asfalta kavuşturduk .Okul yolu ve Tepebaşı Sokağı dâhil olmak üzere Şerbetpınarı’na toplam 3 bin 500 metre sıcak asfalt attık. Bu güzel hizmeti büyük bir şölen havasında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin katılımıyla tamamladık. Hemşehrilerimize, gösterdikleri sabır ve hoşgörü için teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Kamuda çalışan avukatlar itibar istiyor Kamuda çalışan avukatlar itibar istiyor

kocaali_asfalt3
“Kirazlı ile devam ediyoruz”
Kirazlı Mahallesi Karadere mevkiinde çalışmalara başlandığına değinen Başkan Acar, “Alt yapı ve zemin iyileştirme programının ardından Kirazlı Mahallemizde bin 500 metrelik köy içi yolunda asfalt serim çalışmalarına başladık. İnşallah en kısa zamanda Kirazlı Mahallesinin de yollarını sıcak asfalta kavuşturacağız” dedi.

kocaali_asfalt4

kocaali_asfalt5