Sakarya Büyükşehir Belediyesi yaz tatilini verimli geçirmek isteyen çocukların birbirinden farklı branşlarda eğitimler aldığı SGM’ler, alanında uzman kişileri çocuklarla buluşturuyor. Bu kapsamda editör-çocuk yazarı Tuğba Coşkuner yaz kursu öğrencileri ve velileriyle buluştu.

Kitaplarini_okuduklari_yazarlarla_SGM_de_bulusuyorlar (3)
HAYALLER VE ÇOCUKLAR
‘Hayallerimizi nasıl yakınlaştırırız?’ konusunda söyleşi düzenleyen yazar, miniklere kurdukları hayaller hakkında sorular sordu ve gelecekleri için atacakları adımlar için önemli tavsiyeler verdi. Çocuklarla yapılan interaktif uygulamalarla renkli anlar yaşandı. Buluşma yazarın Kaptan Mavi Kanca kitabının miniklere dağıtımı ve kitapların imzalanmasıyla son buldu. 

Kitaplarini_okuduklari_yazarlarla_SGM_de_bulusuyorlar (1)
BÜYÜKŞEHİR'DEN AİLELERE ÇAĞRI
Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Miniklerimizi kitaplarını okudukları, eserlerini inceledikleri yazar ve sanatçılarla buluşturmak bizler için de büyük bir keyif oluyor. Sosyal Gelişim Merkezi’mizde sanattan, edebiyata, bilgiden, kültüre her alanda faaliyetlerimiz dolu dizgin devam ediyor. Ailelerimiz bu güzel birlikteliğe ortak olarak çocukları için farklı ve faydalı bir etkinlik oluşturabilirler. Tüm Sakarya’mızı bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

‘Karagöz Göklerde’ oyununun  sıradaki durağı Karapürçek oldu ‘Karagöz Göklerde’ oyununun sıradaki durağı Karapürçek oldu

Kitaplarini_okuduklari_yazarlarla_SGM_de_bulusuyorlar (2)