CHP kurultay takvimi belli oldu CHP kurultay takvimi belli oldu

ÇALIŞMALARINA HIZ VERİYOR
Türkiye 14 Mayıs'ta sandık başına gidiyor. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir aydan az kalmış olan seçime ilişkin çalışmalarına hız veriyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bayramdan sonraki 20 günde seçim çalışmaları kapsamında yaklaşık 40 ile gitmeyi planladığı öğrenildi.

O TARİHTE SAKARYA'DA
Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gitmeyi planladığı iller arasında. Kılıçdaroğlu'nun 9 Mayıs’ta Bolu, Düzce, Sakarya programı yapması bekleniyor.

1 MAYIS’TA İŞÇİ ŞEHİRLERİNDE
Kılıçdaroğlu, Sakarya ziyaretinden önce, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda madencilerin kentleri Manisa ve Zonguldak’ta olacak. Kılıçdaroğlu sırasıyla Muğla, Erzurum, Eskişehir, Niğde, Denizli, Edirne, Erzincan ve Bursa’da olacak. 7 Mayıs’ta ise Kılıçdaroğlu’nun büyük İstanbul buluşmasını yapması bekleniyor. Ardından da memleketi Tunceli ve Elazığ’da programı olduğu görülüyor.

SON MİTİNG BAŞKENTTE
Sakarya programının ardından ise, Aydın, Kütahya ve Sivas’a gidecek. Samsun ve Antalya’ya ziyaretlerinin ardından Kılıçdaroğlu’nun, 13 Mayıs’ta başkentte son ve büyük bir miting yapması bekleniyor.