MÜCADELEYE DEVAM

Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Pamukova Şoförler Odası, Pamukova Ziraat Odasını, Pamukova Yeni Sanayi Sitesini, Pamukova esnafını ve Sakarya Yozgatlılar Derneğini ziyaret eden Kılıçaslan’a İl Başkanı Ahmet Uçak ve Pamukova Belediye Başkan Adayı Ahmet Şen eşlik etti. Vatandaşların yoğun ilgisi arasında Pamukova’da gezen Kılıçaslan’a vatandaşlar “Sizi görünce ufkumuz açılıyor, mücadeleye devam.” dedi.

Kiliçaslan (6)

“ESNAFIN DERDİNE DERMAN OLACAĞIZ”

Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Ulukaya tarafından ağırlanan Selçuk Kılıçaslan, esnafın derdiyle dertlendiklerini, bir dokundukları esnaftan bin ah işittiklerini belirtti. Esnafın derdine derman olacak çözümleri en kısa yoldan sunmak için gereken projeleri hazırladıklarını söyleyen Kılıçaslan, “Biz esnafımızın derdine ve çözümüne kafa yormuş, bu konuda mesai harcamış insanlarız. 21 yıldır şehri yönetip, esnafı her sene daha da geriye götüren zihniyetle aynı kefede değiliz.” dedi.

Kiliçaslan (4)

“ÇİFTÇİYE DESTEK VATANA HİZMETTİR”

Sakarya’da tarımı el birliğiyle bitirenleri gönderdikten sonra gerçek çiftçilik nedir, çiftçiye nasıl destek olunur göstereceklerini dile getiren Kılıçaslan, "Üreteni destekleyecek, tohumunu gübresini tedarik edeceğiz. Belediyemiz bünyesindeki ziraat mühendislerimiz ile doğru ve verimli tarım yöntemleriyle bereketimize bereket katmaya çalışacağız. Bizim çiftçimizle yarışmaya değil, çiftçimizin yaşamasını kolaylaştırmaya ihtiyacımız var. Bu yüzden belediyw bütçesinden yüzde 5 tarıma ve çiftçiye ayıracağız.” ifadelerini kullandı.

“KÜLTÜR MOZAİĞİ BÜYÜYECEK”                                 

“Eser ve projelerimizle şehrimizin hizmetinde olacağız” “Eser ve projelerimizle şehrimizin hizmetinde olacağız”

Yozgatlılar Derneği Sakarya Şube Başkanı Ramazan Ünal ve yönetimini ziyaret eden Kılıçaslan Sakarya’da her şehirden vatandaşların büyük bir harmoni içinde yaşadığını belirtti. Kılıçaslan, “Sakarya’mız küçük bir Türkiye denebilir bu açıdan. Bütün milletlere, 81 ilimizde doğan vatandaşımıza ev sahipliği yapıyor. Hemşehrilerimiz de burada bir araya gelerek dernekleşiyor ve birbirini destekliyor. Biz göreve geldiğimizde bu hemşehri derneklerine her türlü desteği vererek gelişmelerini ve faaliyetlerini daha verimli hale getirmelerini sağlayacağız.” dedi.