Sakarya'da denize girişler iki gün yasaklandı! Sakarya'da denize girişler iki gün yasaklandı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri şehrin dört bir yanında yayaların güvenliğini artıran ve ulaşım ağlarına estetik katan çalışmalar yapıyor.

YAYA GÜVENLİĞİ İÇİN
Kaynarca bölgesinde yoğun mesai harcayan ekipler, okul çevreleri ve yaya yoğunluğunun bulunduğu bölgelerde hız kesici kasis ve yaya geçitlerinin imalatlarına devam ediyor.

Kaynarca Nin Yollari Buyuksehir In Dokunusuyla Daha Guvenli Ve Guzel (1)
Yaya güvenliğinin üst düzeyde tutulduğu çalışmalar sonrası Kaynarca’da yayalar için farkındalık oluşturuluyor. Büyükşehir, ayrıca sarı-beyaz çizgileriyle ilçe ulaşım ağlarına estetik katıyor.

Kaynarca Nin Yollari Buyuksehir In Dokunusuyla Daha Guvenli Ve Guzel (2)
ÖNCE YAYA GÜVENLİĞİ
Konu ile ilgili Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Yaya güvenliğini sağlamak, geçişleri daha sağlıklı hale getirmek ve araç sürücülerinde farkındalık oluşturmak adına gayretle çalışıyoruz. Sürücülerden yaya güvenliği hususunda duyarlılık bekliyoruz. Trafikte yaya önceliğini ve güvenli geçişleri oluşturmak adına ‘Önce Yaya’ sloganını her cadde ve sokakta vurguluyoruz” denildi.

Editör: Tuğrul Gümüşel