Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü karting sporcusu Doruk Sırnaç, başarılarına bir yenisini daha ekledi. 29-30 Nisan tarihlerinde ilk ayağı gerçekleştirilen MOTUL Türkiye Karting Şampiyonası’na katılan Doruk Sırnaç mikro kategoride birinci oldu.

SUBÜ’den tekvandoda 3 madalya 1 kupa SUBÜ’den tekvandoda 3 madalya 1 kupa

karting_sampiyonasinda_buyuksehir_yariscilari_damga_vurdu (1)ICRYPEX ana sponsorluğundaki 2023 sezonun ilk karting mücadelesi olan yarışlarda, 5 ayrı kategoride 72 sporcunun katılımı ile üçer yarış gerçekleştirildi. Batı Kurumsal Karting Yarışları, TOSFED Körfez Pisti'nde düzenlendi.24-25 Haziran 2023 tarihlerinde ikinci ayak yarışları start alacak olan MOTUL Türkiye Karting Şampiyonası, Tuzla Karting Park'ta düzenlenecek.

karting_sampiyonasinda_buyuksehir_yariscilari_damga_vurdu (2)Büyükşehir Belediyesi sporcusu Doruk Sırnaç, hafta sonu gerçekleşen şampiyonada zorlu ve kendisinden 2 yaş büyük rakiplerinin arasında 3 yarışmanın 3’ünü de kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünün de en küçük sporcusu olan Sırnaç’ın, aynı zamanda uluslararası alanda önemli başarılara da bulunuyor.