Kılıçdaroğlu istifaları kabul edecek Kılıçdaroğlu istifaları kabul edecek

SICAK ORTAM
Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu Belediyesinin organize ettiği Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki iftar programıyla ilgili açıklamasında, "Roman vatandaşlarımızla buluşmamıza vesile olan iftar yemeğimizde kalpten kalbe giden gizli yolu daha fazla hissettiğimiz sıcacık bir ortamda bulduk kendimizi.
FARKA SAHİP DEĞİLİZ
Bu buluşmalar, kardeşlik bağımızı güçlendiren, bizi birbirimizle kaynaştıran ve Cenab-ı Hakk'ın yarattığı kullar olarak aslında aramızda herhangi bir farka da sahip olmadığımızı aşikar kılan bir güzel tabloya dönüşüyor. Roman vatandaşlarımızın, İftarlarını bizimle paylaşmış olmalarından duyduğumuz memnuniyeti burada özellikle ifade etmek istiyorum. 
TEŞEKKÜRLER 
Şüphesiz bu mübarek günlerde tüm ayrılıklarımızı dışarıda bırakarak oturduğumuz şu muhabbet sofrasında kardeşliğin önemini derinden idrak ediyoruz. Davetimize icabet ederek Ramazan soframızı, iftar duamızı, gönül sohbetimizi bizimle paylaşan sevgili kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum ve herkesin Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyorum." dedi.