PROGRAM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Zübeyde Hanım Ortaokulu tarafından hazırlanan programa; Serdivan Kaymakamı Ali Candan, İl ve İlçe protokolü üyeleri, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Toyota Türkiye A.Ş. yetkilileri, Trafik Şubesi personeli, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Maşımızın okunmasıyla başlayan programda Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Toyota işbirliğinde 2006 yılından bu yana devam ettirilen Trafik Güvenliği konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Serdivan Kaymakamı Ali Candan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli ve Toyota Türkiye Kıdemli Başkan Yardımcısı KenjiTsuçhiya tarafından verildi.

Minik tiyatroseverler eğlenerek öğrendi Minik tiyatroseverler eğlenerek öğrendi

trafik (29)

HAYAT KURTARAN ÖNLEMLER

Trafik Haftasıyla ilgili şiirlerin okunduğu programda; anaokulu öğrencilerinin gösterileri, trafik mağdurları konulu hikayeler, step gösterisi, koro ve resim sergisi büyük beğeni topladı. Trafik kazalarına dikkat çekilen ve kazaların önlenmesi konusunda uyarıların yapıldığıprogramı beğeniyle izleyen davetliler Zübeyde Hanım Ortaokulu öğrencilerini, öğretmenlerini, okul idarecilerini ve programda emeği geçenleri tebrik ederken, emniyet kemeri takılmasının ve trafik kurallarına riayet edilmesinin hayat kurtaran önlemler olduğuna vurgu yaptılar.

trafik (12)trafik (11)trafik (10)trafik (9)trafik (8)trafik (7)trafik (6)trafik (5)trafik (4)trafik (3)trafik (2)trafik (1)