YOĞUN KATILIM

Karapürçek’in Ahmetler Mahallesinde Gürcü-Kafkas Şenliği düzenlendi. Şenliğe, Karapürçek Belediye Başkanı Mehmet Murat Çoruhlu, Akyazı Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet Öztürk ve Akyazı Ticaret Borsası ve Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar ile birlikte çok sayıda vatandaaş katılım sağladı.

G Oga6X V W U A A Kiy

SOSYAL MEDYA

Başkan Ali Şener Bayraktar, konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Karapürçek İlçesi Ahmetler mahallesinde düzenlenen Gürcü-Kafkas şenliğine Karapürçek Belediye Başkanı M.Murat Çoruhlu ve Akyazı Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet Öztürk ile birlikte katıldık.  Farklı illerden benzer ve farklı kültürleri bir araya getiren güzel bir kültürel organizasyon oldu” ifadelerin kullandı.

G Oga6N M Ws A Ag7 VtHOŞGÖRÜNÜN MEMLEKETİ

TÜİK konut satış istatistiklerini paylaştı TÜİK konut satış istatistiklerini paylaştı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever de, "Sakarya; hoşgörünün, sevginin ve kardeşliğin memleketidir. Karapürçek Ahmediye’de düzenlenen Gürcü-Kafkas Kültür Şenliği’ndeyiz. Hemşehrilerimiz ile bir araya geldiğimiz, birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapan bu güzel organizasyonda emeği geçenleri tebrik ediyorum" dedi.

G Ogvc15 W U A A P Jl

G Oga6Eb X0 A A Npl

Editör: Zhantor Jateey