AKTARMA FIRSATI

SAÜ’de öğrencileri “Sakarya”  yolculuğuna çıkaran sergi SAÜ’de öğrencileri “Sakarya” yolculuğuna çıkaran sergi

İnci, 74. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı'nda Bakan Uraloğlu ile görüşerek, "Karapürçek yolu ile Kocaali’deki yol sorunumuzu bakanımıza ilettik. İnşallah iki yolda da sıkıntı sona erecek" dedi. Ayrıca, toplantıda Sakarya'nın geleceğine yönelik önemli konuları da Bakan Uraloğlu'na aktarma fırsatı buldu.

İnci̇ (3)

Karapürçek ile Kocaali-Akçakoca yollarının tamamlanması talebini ileten İnci, özellikle Karapürçek ilçesinin yıllardır yaşadığı kamulaştırma ve yol genişletme sorununa çözüm bulunmasını istedi. Ayrıca, Kocaali-Akçakoca yolunun kalan 5 kilometrelik bölümünün tamamlanması gerekliliğini vurguladı.

İnci̇ (2)

Milletvekili İnci, sağlık ve ulaşım gibi konularda Bakan Uraloğlu ile yaptığı olumlu görüşmeye değinerek, şehre gösterdiği hassasiyet için teşekkür etti ve şehrin her bölgesine eşit yatırımlar yapılması ve ihtiyaçların karşılanması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti. Karapürçek yoluyla ilgili yaşanan kamulaştırma sorunları ve Kocaali-Akçakoca yolunun tamamlanması, bölgenin ulaşım ve altyapı sorunlarının çözümü adına önemli adımlar olarak değerlendirildi.

İnci̇ (1)İnci̇ (4)