HAYIRLI OLSUN

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, yaptığı açıklamada, yeni kapalı pazar yerinin Yenikent Bölgesinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek şekilde tasarlandığını belirterek, "Adapazarı Belediyesi olarak hemşehrilerimize daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. 15 Temmuz Camili-Karaman Kapalı Pazar Yeri ve Etkinlik Alanı, hemşehrilerimizin rahatça alışveriş yapabileceği, etkinlikler düzenleyebileceği modern bir alan. Noter huzurunda Pazar alanlarını belirleme kuraları tamamlandı ve tesisimiz faaliyete geçiyor. Sosyal projelerimizle Adapazarı’mızı daha yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çok yakında resmi açılışını gerçekleştireceğimiz tesisimiz hayırlı olsun." dedi.

Pazar (7)

Sakarya'da denize girişler iki gün yasaklandı! Sakarya'da denize girişler iki gün yasaklandı!

OTOBÜS SEFERLERİ

Başkan Işıksu, açıklamasında ayrıca, "08 Haziran Cumartesi günü kapalı pazar yerine 8 otobüsle 20 dakikada bir otobüs seferleri düzenleyecek olan Sakarya Büyükşehir Belediyemize ve Başkanımız Yusuf Alemdar'a teşekkürlerimizi sunuyoruz." ifadelerini kullandı. Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ise, "Yeni kapalı pazar yerimiz, esnafımızın daha rahat ve modern koşullarda hizmet vermesine olanak sağlayacak. Bu proje hem esnafımız hem de hemşehrilerimiz için büyük bir kazanım. Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu'ya çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

Pazar (6)-1

KONFORLU VE MODERN SOSYAL PROJELER

Adapazarı Belediyesi, ADA Pazar Güneşler Yerleşkesi ve Korucuk Kapalı Pazar Yeri projelerini tamamladı. Noter huzurunda Pazar alanlarını belirleme kuralarının neticelenmesinin ardından yakında faaliyete geçecek. Yenigün-Tepekum Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Alanı Projesi de iki ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Kapalı pazar yerleri, esnaf ve vatandaşlara daha konforlu, güvenli ve hijyenik alışveriş imkânı sunuyor. Yeni pazar yerlerinin faaliyete geçmesiyle Adapazarı, modern ve kullanışlı pazar yerleriyle örnek bir şehir olma yolunda ilerliyor. Başkan Işıksu, sosyal projelere hız kesmeden devam edeceklerini ve toplumun yaşam kalitesini daha da artırmak için çok çalışmayı sürdüreceklerini bildirdi.

Pazar (4)Pazar (2)-1Muzaffer Kabacan

Editör: Zhantor Jateey