Esra Erol'da Sakarya detayı Esra Erol'da Sakarya detayı

Adapazarı ilçesinde gerçekleşen bir düğünde, damadın tiyatrocu arkadaşı Oğuz Gülşen, kadın kılığına girerek düğünü bastı. Damadın eski kız arkadaşı olarak tanıtılan ve büründüğü kadın kılığında damadın yanına giderek, “Beni nasıl bırakıp gidersin” diyen Gülşen, daha sonra ise çalan müzikle damat ve gelinle oynadı. 

kadin_kiliginda_dugunu_basti2
Salondakiler ilk başta neye uğradıklarını şaşırsa da, kısa süre sonra yaşanan olayın bir tiyatro oyunu olduğunu anlayarak cep telefonlarıyla o anları kayda aldı. Davetlilerin şaşkın bakışları arasında yaşanan olay renkli görüntülere sahne olurken düğünde de unutulmayacak anlar yaşattı.
kadin_kiliginda_dugunu_basti5
“Gülünecek bir anı kaldı”
Düğüne, kadın kılığında gelen damadın tiyatrocu arkadaşı Oğuz Gülşen, “10 yıl önce tiyatro eğitimi almaya başladım. Tiyatro eğitimi alırken de kendimiz skeç yazdık. Bu skeçte bir kadın karakteri canlandırdım. Sonra üniversitede bir arkadaşım vardı onun da geçen günlerde düğünü oldu. Bazı düğünlerde karşılaşabiliyoruz kadın kılığına girip düğüne basan erkekler oluyor. Biz de yapalım dedik. Hem gelinin, hem de damadın haberi var ama misafirlerin haberi yok. Damadın eski kız arkadaşı diye davet edildim, o şekilde düğün salonuna giriş yaptım. Salona girdiğimde herkes sandalyelerinden kalktı, telefonlarını açtı. Video çekmeye başladı. Oyunun devamında mezdekeyle düğüne bir eğlence kattık. Bu olay arkadaşımızın düğünü için çok anlamlı bir şey oldu. Uzun yıllarca izlenecek ve gülünecek bir anı kaldı” dedi.

kadin_kiliginda_dugunu_basti4

kadin_kiliginda_dugunu_basti3